Ceník

Tématické focení a zhotovení fotografie je dáno konkrétní situací, a cena je stanovena až na základě podmínek a stylů focení, dle požadavků a přání zadavatele.

Základní balíček


Cena: 1500,-

Minimální počet tištěných fotografií vložených do leporela či dárkové krabičky je 15 ks, v rozměru 10x15 cm. Každá další fotografie nad počet 15 ks: 80,- + 20,- okýnko leporela.
Fotografie si vybíráte sami. Větší formáty fotek a kusy navíc jsou možné, vždy záleží na naší individuální dohodě.

Místo leporela je možné vložit fotografie do ručně vytvořené originální, dárkové krabičky. Výběr je na Vás. Vždy mám k dispozici krabičky určitých motivů, které se většinou neopakují.

BOUDOIR


Cena: 2500,- + cena za pokoj (dle dohody a místa + zhotovení make-upu)

Speciálním tématem jsou Boudoir fotografie, které fotím na hotelových pokojích, vyjímečně i u vás doma. Je potřeba počítat s cenou navíc, za pronájem hotelového pokoje na den. Boudoir balíček obsahuje 10ks profesionálně upravených fotografií v rozměru 15x21 cm a jednoho ks formátu A4. Fotografie si vybíráte sami.

Velmi oblíbené téma u žen, které rády obdarovávají své drahé polovičky ;)

Profesionální foto make - up v ateliéru


Cena: od 250,- do 500,- dle náročnosti. Cena se v případě lepení řas individuálně navyšuje.

Líčím kosmetikou Art Deco a Laurendor.
Doporučuji pro focení v atelieru nebo Boudoir

Dárkové poukazy


Cena a obsah dle vašeho přání a společné dohody.

Po předběžné domluvě vytvořím přímo na "míru" dárkové poukazy pro Vaše blízké na tématická focení. Obdarovanému tak můžete připojit váš krásný originální osobní vzkaz.

CD


Cena: 100,-

Po vzájemné dohodě je možné za poplatek 100 Kč uložit pouze upravené fotografie na CD. Neupravené fotky bohužel neposkytuji.