Mé služby

Fotografuji ve svém fotoatelieru, kde se snažím vždy vytvořit příjemnou atmosféru, klid a pohodu, abychom si focení co nejvíce užili. Focení časově neomezuji. Vám i vašim dětem ráda poskytnu tolik ze svého času, kolik potřebujete, abychom společně vytvořili ty nejkrásnější fotografie pro uchování vašich vzpomínek. Mezi nejčastější témata patří focení rodin, zamilovaných párů, rodičů a prarodičů s vnoučaty, maminek v očekávání, miminek, sourozenců, dětí a dětiček, čtyřnohých mazlíčků, ale i solo pánské a dámské portrétní fotografie, glamour v atelieru i exterieru, narozeninové párty a rodinná setkání.

Pro tyto, ale i jiné společenské akce....  pro klasické atelierové nebo interierové focení nabízím všem ženám a dívkám možnost zhotovení profesionálního make-upu. Líčím kosmetikou Art - Deco a Laurendor přímo v atelieru, anebo u vás doma.

Pro focení v exterieru se vždy společně snažíme nalézt nejlepší lokalitu pro naše focení. Není problém kamkoli za vámi dojet. Nebráním se žádným foto výzvám. Pro každé téma se snažím vždy nalézt ideální místo pro vytvoření té nejkrásnější atmosféry, až po styl zachycující fantasy scénu. Další téma pro všechny, kteří se nebojí focení v extremních podmínkách nebo trochu extremního počasí :)

Nabízím focení večírků, firemních akcí a prezentací výrobků

 

Velmi oblíbeným tématem u žen je téma Boudoir. Krásné ženské téma, kde necháváme vyniknout ženské kráse a ženským křivkám v krásném spodním prádélku. Vznikají něžné intimní fotografie, kterými ženy rády obdarovávají své drahé polovičky. Focení probíhá obvykle na hotelovém pokoji, který je potřeba předem zamluvit. Vyjímečně fotím i v atelieru.

Dalším tématem, které v poslední době získalo velkou oblibu, je focení novorozeňátek. První focení pro miminka je ideální ještě v šestinedělí ! Jen v tomto období se nám podaří vyvořit nejkrásnější fotografie vašich malých spících andílků. Vždy se snažím poskytnout nejlepší zázemí, čas a své zkušenosti, abychom z focení získali co nejvíce, co nám drobeček dovolí. Vyjímečně je možné domluvit focení i u vás doma.

Velmi často také fotografuji psy a štěňátka. Čerpám ze svých dlouholetých zkušeností se psy a vytvořím pro vašeho psího šampiona, krycího psa nebo chovatelskou stanici tu nejlepší prezentaci. Mezi oblíbené patří focení štěňátek. Pro vaše webové stránky vytvořím individuální prezentaci vašich miláčků. Fotografování probíhá v exterieru i v atelieru.

Do svého portfolia zařazuji i focení pro Mateřské školy, i když patří mezi ty okrajovější. Fotím jednotlivé třídy a preferuji menší školičky. Nerada fotím klasické školkové fotky a tak se mé fotky více přibližují ateliérovým fotografiím. Fotím přímo ve školce.

Studentská tabla. Mé další spíše okrajové téma, které je vždy velkou výzvou. Fotím je moc ráda, v průběhu focení se užije opravdu hodně srandy ;).

Každý rok zakončujeme s mými zakázníčky focení na vánoční téma. V atelieru vznikají vánoční přáníčka, PF, kalendáře, fotoplátna a fotky s vánočím aranžmá. Každému zakázníčkovi přizůsobím rekvizitky na míru úměrně k jeho velikosti a věku ;).